Hokej CZ - Extraliga, tymy, soupisky, nhl, obrazky, foto hracu nhl a o2 extraligy zde

NHL ČLÁNKY A ZAJÍMAVOSTI

Takřka po čtyřech letech se vrátil Scott Niedermayer do New Jersey… aby si vyslechl bučení na svoji adresu. Jeden z klíčových členů týmu trojnásobných šampiónů se tentokrát představil v prostředí nové haly Prudential Center jako host z Anaheimu a se svými spoluhráči si odtud odvezl oba body. V jedenácté minutě k nim přispěl asistencí u gólu Ryana Cartera, jenž se při své brankové premiéře v NHL zapsal mezi střelce ještě jednou, v čase 17:53. Devils v dalším průběhu zvládli pouze snížit zásluhou Jaye Pandolfa.

Střední útočník Detroitu Pavel Dacjuk byl jmenován hlavní hvězdou National Hockey League za uplynulý týden. Druhý skončil kanadský gólman Dallasu Marty Turco, třetí pak americký forvard Chris Drury z NY Rangers.

Kojoti z arizonské pouště pokračují v honbě za play off. Mladý tým neustále překvapuje a možná to letos opravdu vyjde. V zápase s Coloradem padaly branky naprosto rovnoměrně, po gólu na obou stranách v každé třetině. V 18. minutě první části využil hru v početní výhodě centr Avalanche T. J. Hensick. Hosté odpověděli 59 vteřin před odchodem do kabin, kdy při dvojnásobné přesilovce mířil přesně Peter Mueller. V druhé třetině šli do vedení Coyotes, po pěti minutách hry se trefil další debutant Daniel Winnik. V 35. minutě vyrovnal misky vah Ian Laperriere.

Hokejisté NY Islanders budou muset v příštích zápasech oželet služby klíčového útočníka týmu Mikea Sillingera. Zkušený centr podle informací oficiální internetové stránky klubu má poraněnou kyčel a čeká ho nejméně třítýdenní přestávka. To je pro Ostrovany, momentálně bojující o samotnou účast v play off, velmi nepříjemná situace.